Pierwszy slide

Poznaj nasza ofertę

SYSTEMY DSO

CERTYFIKOWANE ROZWIĄZANIA DLA HOTELI, CENTRÓW HANDLOWYCH I INNYCH OBIEKTÓW

o nas

Jesteśmy firmą, która nieprzerwanie od 2010 roku projektuje i produkuje certyfikowany system DSO – IVO. Zajmujemy się akustyką i dbamy o bezpieczeństwo. Nasz potencjał tkwi w zespole, który tworzą nasi inżynierowie, wykwalifikowani specjaliści i pasjonaci akustyki. To oni stale udoskonalają nasze produkty i szukają rozwiązań dopasowanych do potrzeb partnerów i klientów.

Naszą pracę docenili nie tylko nasi partnerzy, ale także instytucje zewnętrzne. Mamy produkt, który jako jedyny w Europie spełnia fakultatywne wymogi normy zharmonizowanej EN 54-16:2008. Posiadamy certyfikaty i wyróżnienia. Doskonalimy się i pracujemy nad poprawą jakości naszych produktów, bo akustyka i bezpieczeństwo to nie tylko hasło firmy – to odpowiedź na realne potrzeby naszych partnerów i ich klientów.

Czym się zajmujemy ?

Produkujemy certyfikowany system DSO – IVO, który jest w pełni naszym autorskim produktem. Zapewniamy rozwiązania zmniejszające hałas, pomagamy i doradzamy w zakresie polskiego prawa dotyczącego systemów DSO oraz norm akustycznych. Prowadzimy systemowe pomiary i badania. Prowadzimy szkolenia techniczne i produktowe. Kompleksowo opracowujemy i projektujemy dowolnej wielkości i instalacje elektroakustyczne, które sprawią, że nie będziesz musiał martwić się o bezpieczeństwo w swoim budynku.

DSO

DSO

PN-EN54-16
Projektujemy, produkujemy i wdrażamy certyfikowane systemy DSO
Głośniki pożarowe

Głośniki pożarowe

PN-EN54-24
Dostarczamy certyfikowane głośniki pożarowe

Zasilacze pożarowe

Zasilacze pożarowe

PN-EN54-4
Dostarczamy certyfikowane zasilacze pożarowe
Usługi Elektroakustyczne

Usługi Elektroakustyczne

Komputerowe symulacje akustyki oraz pomiary elektroakustyczne
Dystrybucja specjalistycznych rozwiązań audio

Dystrybucja specjalistycznych rozwiązań audio

Projektujemy i dostarczamy zaawansowane systemy elektroakustyczne
Projektowanie i produkcja elektroniki oraz oprogramowania

Projektowanie i produkcja elektroniki oraz oprogramowania

Projektujemy i produkujemy elektronikę, tworzymy oprogramowanie
Doradztwo Projektowe i Szkolenia

Doradztwo Projektowe i Szkolenia

Pomagamy w projektach, doradzamy architektom, inwestorom i wykonawcom. Szkolimy instalatorów oraz projektantów branży teletechnicznej i architektonicznej
Izolacyjność akustyczna

Izolacyjność akustyczna

Doradztwo w zakresie zgodności z normą PN-B-02151-04:2015-06. Projektowanie i dostarczanie rozwiązań zmniejszających hałas i poprawiających komfort akustyczny w pomieszczeniach użyteczności publicznej

Projekty finansowane ze środków UE