Dane teleadresowe

pAudio Technologies Sp. z o.o.

ul. Majowa 2, 71-374 Szczecin

+48 91 311 38 75, 76

paudio@paudio.pl

NIP: 852 26 44 982
REGON: 380158057
KRS: 0000730746
Kapitał Zakładowy 2.000.500 PLN w pełni opłacony.
nr.rej.BDO 44558

Zgłoszenia serwisowe serwis@paudio.pl
Zapytania ofertowe zapytania@paudio.pl

Skontaktuj się z nami

Jan Pacuk

Prezes Zarządu, Dyrektor ds. Badań i Rozwoju
+48 607 032 626
jan.pacuk@paudio.pl

Piotr Radomiński

Członek Zarządu, Dyrektor Zarządzający
+48 602 468 886
piotr.radominski@paudio.pl

 

Czesław Zagórski

Projektant oprogramowania
+48 730 992 626
czeslaw.zagorski@paudio.pl

 

Patrycja Klimek

Specjalista ds. Logistyczno-Administracyjnych
+48 510 021 307
patrycja.klimek@paudio.pl

Vasil Kruk

Inżynier Serwisu
+48 578 911 230

vasil.kruk@paudio.pl

Tyberiusz Frymus

Projektant Systemów Elektroakustycznych
+48 578 411 230
tyberiusz.frymus@paudio.pl

Marcin Marciniak

Inżynier sprzedaży
+48 730 362 626

marcin.marciniak@paudio.pl

Viacheslav Saievskyi

Programista
+48 535 165 346
viacheslav.saievskyi@paudio.pl

Znajdź nas na mapie

Szukasz ciekawej, pełnej wyzwań pracy?

Chcesz poznawać nowych ludzi i pracować z najlepszymi profesjonalistami w branży?

Dołącz do nas! Jesteśmy doświadczoną firmą inżynierską z branży elektroakustycznej, która oferuje szereg możliwości rozwoju.
Zainteresowany? Aplikuj już dziś.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Inżynier akustyk

Zapoznaj się z ofertą pracy na tym stanowisku.

Inżynier sprzedaży

Zapoznaj się z ofertą pracy na tym stanowisku.

PROJEKTANT / PROGRAMISTA (C/C++)

Zapoznaj się z ofertą pracy na tym stanowisku.

PROJEKTANT / PROGRAMISTA (PYTHON)

Zapoznaj się z ofertą pracy na tym stanowisku.